Úvod > Naše škola > Vzdělávání

Vzdělávání

Ve školním roce 2023/2024 ve všech třídách vyučujeme podle Školních vzdělávacích plánů "Dokážu to".

Škola úzce spolupracuje s pedagogicko-psychologickou poradnou pro Prahu 9. Školní poradkyní je doktorka Fantová. V případě potřeby Vám bližší informace poskytne třídní učitelka.

Od roku 2019 náš zřizovatel zaměstnal  psycholožku OSPODu. Ta navštěvuje podle potřeb v dopoledních hodinách školu a probírá s dětmi jejich starosti a trápení. Rodiče o těchto aktivitách nemusí být informováni.

Ve školním roce 2023/2024 bude mít  3. a 5. třída výuku plavání. Ostatní děti budou mít normální hodiny tělesné výchovy. Tělesná výchova probíhá pro všechny děti v blízké tělocvičně TJ Sokol Horní Počernice. V půdní vestavbě máme gymnastický sálek, který můžeme  částečně využívat místo tělocvičny při nepříznivém počasí.

V rámci hudební výchovy se děti od druhé třídy nenásilnou formou učí hrát na zobcovou flétnu.