Úvod > Naše škola > Vzdělávání

Vzdělávání

Ve školním roce 2021/2022 ve všech třídách vyučujeme podle Školních vzdělávacích plánů "Dokážu to".

Škola úzce spolupracuje s pedagogicko-psychologickou poradnou pro Prahu 9. Školní poradkyní je doktorka Fantová. V případě potřeby Vám bližší informace poskytne třídní učitelka.

Od roku 2019 náš zřizovatel zaměstnal  psycholožku OSPODu. Ta navštěvuje podle potřeb v dopoledních hodinách školu a probírá s dětmi jejich starosti a trápení.  Rodiče o těchto aktivitách nemusí být informováni.

Ve školním roce 2021/2022 bude mít  2. a 4.  třída výuku plavání částečně hrazenou školou. Ostatní děti budou mít normální hodiny tělesné výchovy. Tělesná výchova probíhá pro všechny děti v blízké tělocvičně TJ Sokol Horní Počernice. Od letošního září máme v půdní vestavbě gymnastický sálek, který budeme částečně využívat místo tělocvičny při nepříznivém počasí.

V rámci hudební výchovy se děti od druhé třídy nenásilnou formou učí hrát na zobcovou flétnu.